Müşterİ Odaklı
Servİslerİmİz

OSIsoft’un Türkiye’de VAR kapasitesinde faaliyet gösteren iş ortağı Aven Yazılım, gerek PI System altyapısı yazılım çözümleriyle, PI PSA, PI AF ve PI Vision gibi farklı platform uygulamalarıyla, gerekse Performans İzleme Sistemleri ve Yan Hizmetler raporlama sistemleri gibi kendi bilgi birikimi sonucunda oluşturduğu bağımsız çözümleriyle, enerji sektörünün öncü firmalarına karar destek mekanizmalarında ihtiyaç duydukları çözümleri üretmektedir.

DesteğimizServislerimiz

OSIsoft Kurulum, Bakım, Teknik Destek

Müşterilere özel yazılım çözümleri

EPİAŞ - PI System Entegrasyonu

TEIAŞ - Yan Hizmetler
(SFK-RGVK)

MüşterilerimizinGörüşlerİ

Emre BERKİ

Geliştirilen sistem ile PI Coresight(Vision) entegre edilerek, santrallerimize ait üretim verileri ile birlikte, santrallerimizin aldığı talimatlar; elektrik piyasası fiyatları ve dengesizlik miktarları gibi verilerin, anlık ve geçmişe dönük olarak takip edilmesine ve gerektiğinde müdahale edilmesine imkan tanımaktadır. Ayrıca istenilen bilgiye hızlı ve kolay bir şekilde erişilmesine ve etkin dengesizlik yönetimini kolaylaştırarak maliyetlerimizin düşürülmesine katkı sağlamaktadır. Web-mobil erişimin bulunması ve kullanıcıya özel ekranların oluşturulabilmesi ise PI Coresight’ı son derece esnek ve kullanıcı dostu bir yazılım haline getirmektedir.
Emre BERKİ Akenerji Planlama ve Analiz Uzmanı

Şİrketİnİze Ait Özel Çözümlerİmİz

Şirketinizde karşılaştığınız zorluklar ve sorunlarınız için çözüm önerilerimizi dinlemek için bizimle iletişime geçiniz.

İletişim Bilgileri