Aven Yazılım
Hakkımızda

İLETİŞİM

İLETİŞİM

AVEN Yazılım Sistemleri A.Ş, sürekli gelişen enerji sektörünü yakından takip ederek, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun çözümleri iş ortağı PI ürünleriyle birleştirmiştir. Genç ve dinamik kadrosuyla anahtar teslimi projeler yapmakta ve GE Fanuc, PI system ürünlerinin Proje Ağırlıklı Satışını, Satış öncesi ve sonrası desteğini vermektedir. AVEN Yazılım Sistemleri A.Ş, enerji sektöründeki müşterilerine komple çözümler sunmayı hedefleyen, entegratör olarak çalışan, çözüm ve ürün yelpazesini müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda devamlı yenileyen yapıya sahip bir kurumdur. Kuruluşundan beri büyük ve orta ölçekli kurumlara, profesyonel kadrosu ve artan deneyimiyle hizmet vermeye başlayan AVEN Yazılım Sistemleri A.Ş, Yazılım, Donanım, Proje oluşturmak, Uygulama, Geliştirme, Danışmanlık ve her türlü sistem bakım onarım hizmetlerini müşterilerine özel bir yaklaşımla sunmak için kurulmuştur. AVEN Yazılım Sistemleri A.Ş. olarak, müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile sizlerin var olan ihtiyaçlarına en doğru ve en uygun çözümleri belirleyip, bu ihtiyaçlar doğrultusunda ürün çeşitliliğimiz, teknik servisimiz ve bilgi tecrübemiz ile size özel çözümler sunmaya devam edeceğiz.

Aven YazılımZaman Çİzelgesİ

Aven YazılımTakım Üyelerİ

 
Dr. Ali Borahan

CEO

Mühendislik doktorası sonrasında 1998 yılında başladığı PI System macerasını, aralıksız bugüne kadar sürdüren Ali Okyar Borahan, teknik birikimi yanında, şirketimiz iş geliştirme ve idari alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

 
Savaş Keleş

Proje Mühendisi - Satın Alma Mühendisi

Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret ve Satış Yönetimi, PI System ve kontrol otomasyon üzerinde 14 yıldır çalışmaktayım.

 
Mustafa Koyuncu

Proje Muhendisi

Yeditepe Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisi, PI System ve Kontrol Otomasyonu konusunda 3 yıl çalışmaktayım.

 
Kamuran Seçkin

Yazılım Geliştirici

Yıldız Teknik Üniversitesi BÖTE
Beykent Üniversitesi Bilgisayar Müh. Yüksek Lisans
2003 yılından itibaren yazılım sektöründe 2013 başından beri PI System konusunda projeler geliştirmekteyim.

Müşterilerimize ulaşma yöntemimizi ve pazarlama felsefemizi yeniden keşfetmek zorundayız. Bunun için yeni bir modele ihtiyacımız var. Henüz buna sahip olan yok. Ve biz o gün orada olacağız.